Szkolenia produktowe

Sekcja szkoleń ULTRAFIT – nasz zespół regularnie uczestniczy w niezliczonych kursach, zarówno na terenie kraju, jak i za granicą, stale poszerzając swoją wiedzę i udoskonalając zdobyte umiejętności.

Nasze obszerne doświadczenie w pracy z detailingiem, obsłudze Klientów oraz prowadzeniu działalności w dziedzinie kosmetyki samochodowej, pozwoliło nam na stworzenie własnych, specjalnie dostosowanych programów szkoleniowych z unikalną metodologią, skupioną na aspektach teoretycznych i praktycznych.

Szkolenie z instalacji folii ochronnej PPF w ULTRAFIT to możliwość zdobycia kluczowych umiejętności niezbędnych do zostania profesjonalnym instalatorem PPF (Paint Protection Film). W trakcie kursu uczestnicy zapoznają się z narzędziami wykorzystywanymi w procesie instalacji folii, poznają podstawy i korzyści płynące z używania folii ochronnej, a także zasady jej działania. Program szkolenia PPF jest patronowany przez naszą marką, na produktach której przeprowadzane jest szkolenie. Folia tej marki wyróżnia się niezwykłą trwałością, przezroczystością, odpornością, wysokim stopniem samoregeneracji oraz silnym efektem hydrofobowym. Warto również podkreślić, że folie ULTRAFIT są przyjemne w instalacji, co jest szczególnie ważne dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym materiałem.

Basic

Warsztaty dotyczące instalacji folii ochronnej w zakresie szkolenia podstawowego. Program edukacyjny skierowany do każdego, kto pragnie rozpocząć swoją drogę z ochronnymi foliami, zdobywając wiedzę o aplikacji na specyficzne elementy takie jak: reflektory, wnęki klamek, komora bagażnika, brzegi drzwi, lusterka. Po zakończeniu naszego jednodniowego kursu zdobędziesz niezbędną wiedzę teoretyczną, a także opanujesz kluczowe umiejętności praktyczne, które będą Ci potrzebne do dalszego doskonalenia swoich zdolności.

Advanced

Zaawansowany program szkoleń jest dedykowany dla tych, którzy pragną wzbogacić swoje portfolio usług o instalacje określonych elementów folii ochronnej takich jak: maska (instalacja pełnego elementu), przednie błotniki, wewnętrzne progi, reflektory, wnęki klamek, komora bagażnika, lusterka.

Podczas warsztatów nauczysz się instalować folie na części o różnym poziomie trudności. Po ukończeniu naszego zaawansowanego programu zdobędziesz niezbędną wiedzę teoretyczną, a także opanujesz kluczowe umiejętności praktyczne, które będą Ci potrzebne do dalszego doskonalenia swoich zdolności.