XP Retro Matte

Dzięki niezwykłej nanoceramicznej powłoce wierzchniej z serii XP, XP RETRO MATTE nadaje Twojemu samochodowi charakterystyczną zmianę, która jest zarówno retro, jak i wyjątkowa, wyróżniając się na tle innych.

Hydrofobowość

Chociaż wiele folii ochronnych do lakieru ma właściwości hydrofobowe, nie oznacza to, że wszystkie są takie same. XP RETRO MATTE ma najwyższy kąt nachylenia wody wynoszący 105 stopni, nie pozostawiając plam po wodzie na Twoim pojeździe.

Stylizacja

Dodanie matowego wyglądu „Retro” przekształci Twój samochód w charakterystyczny pojazd, który jest wyjątkowy i wyraża to, kim jesteś.

Samo-regeneracja 

Niezależnie od tego, czy Ci się to podoba, czy nie, na Twoim pojeździe pojawią się zadrapania. Przy odrobinie ciepła samonaprawiające się właściwości XP RETRO MATTE utrzymają gładką, błyszczącą powierzchnię Twojego pojazdu, jak nigdy dotąd.

Amortyzacja 

Korzystając z najlepszego TPU na rynku, XP RETRO MATTE może absorbować uderzenia kamieni, żwiru, wgniecenia drzwi itp. Nawet jeśli czasami wstrząsu nie można odwrócić, po prostu zdejmij PPF. Lepiej, żeby PPF był uszkodzony niż pojazd.

Klej odporny na nacisk

Trudna instalacja to już przeszłość. Nasz specjalnie opracowany klej samoprzylepny zapewnia instalatorom swobodę zmiany położenia folii bez obaw o ślady po udźwigu przy zachowaniu siły przyczepności.

Punkty partnerskie Ultrafit