XP Metallic Silver

Nie tylko metaliczna funkcja i luksusowy srebrny wygląd, ale także ochrona.

Odporny na kurz

XP METALLIC SILVER został specjalnie zaprojektowany, by pozbyć się problemu pyłu. Wystarczy ruszyć w drogę i zostawić wszelki kurz w tyle. Zapomnij o troskach związanych z przyleganiem kurzu do Twojej ochrony!

Hydrofobowość

Chociaż wiele folii ochronnych do lakieru ma właściwości hydrofobowe, nie oznacza to, że wszystkie są takie same. XP METALLIC SILVER ma najwyższy kąt nachylenia wody wynoszący 105 stopni, dzięki czemu nie pozostawia zacieków na Twoim pojeździe.

Połysk + ochrona przed promieniowaniem UV

XP METALLIC SILVER nada Twojemu pojazdowi najwyższy połysk, tak aby był dopracowany w każdym szczególe. Został zaprojektowany, aby odrzucić 99% szkodliwego promieniowania, które może zniszczyć lakier Twojego pojazdu.

Samoregeneracja

Niezależnie od tego, czy Ci się to podoba, czy nie, na Twoim pojeździe z pewnością pojawią się drobne bądź większe zadrapania. Przy odrobinie ciepła właściwości samonaprawiające XP METALLIC SILVER utrzymają gładką, błyszczącą powierzchnię Twojego pojazdu, jak nigdy dotąd.

Amortyzacja

Wykorzystując najwyższej klasy TPU dostępne na rynku, XP METALLIC SILVER doskonale radzi sobie z absorpcją uderzeń od kamieni, żwiru czy wgnieceń od drzwi. Nawet gdy czasem wstrząsu nie da się całkowicie zniwelować, wystarczy zdjąć PPF. Lepsze, by to PPF poniosło szkody, niż Twój pojazd.

Klej odporny na nacisk

Trudna instalacja to już przeszłość. Nasz specjalnie opracowany klej samoprzylepny zapewnia instalatorom swobodę zmiany położenia folii bez obaw o ślady po udźwigu przy zachowaniu siły przyczepności.

Punkty partnerskie Ultrafit