XP Black Matte

Klasyczny czarny elegancki wygląd zapewnia nie tylko styl, ale także nieskazitelne ekranowanie.

Hydrofobowość

Chociaż wiele folii ochronnych do lakieru ma właściwości hydrofobowe, nie oznacza to, że wszystkie są takie same. XP BLACK MATTE ma najwyższy kąt nachylenia wody wynoszący 105 stopni, nie pozostawiając plam po wodzie na Twoim pojeździe.

Stylizacja

Dodanie matowego wyglądu „Retro” przekształci Twój samochód w charakterystyczny pojazd, który jest wyjątkowy i wyraża to, kim jesteś.

Samo-regeneracja 

Niezależnie od tego, czy Ci się to podoba, czy nie, na Twoim pojeździe pojawią się zadrapania. Przy odrobinie ciepła samonaprawiające się właściwości XP BLACK MATTE utrzymają gładką, błyszczącą powierzchnię Twojego pojazdu, jak nigdy dotąd.

Amortyzacja 

Korzystając z najlepszego TPU na rynku, XP BLACK MATTE może absorbować uderzenia kamieni, żwiru, wgniecenia drzwi itp. Nawet jeśli czasami wstrząsu nie można odwrócić, po prostu zdejmij PPF. Lepiej, żeby PPF był uszkodzony niż pojazd.

Klej odporny na nacisk

Trudna instalacja to już przeszłość. Nasz specjalnie opracowany klej samoprzylepny zapewnia instalatorom swobodę zmiany położenia folii bez obaw o ślady po udźwigu przy zachowaniu siły przyczepności.

Punkty partnerskie Ultrafit