XP Black Carbon

Zaawansowane technologicznie i klasyczne efekty wizualne włókna węglowego wzmocnione cechami powłoki wierzchniej serii XP. Jego bogaty czarny kolor ochroni Twój pojazd wyjątkowym wyglądem i jasnym połyskiem.

Hydrofobowość

Chociaż wiele folii ochronnych do lakieru ma właściwości hydrofobowe, nie oznacza to, że wszystkie są takie same. XP BLACK CARBON ma najwyższy kąt wody wynoszący 105 stopni, nie pozostawiając plam na Twoim pojeździe.

Wygodne nacinanie

W przeciwieństwie do innych folii, XP BLACK CARBON jest obecnie jedynym PPF z włókna węglowego, który pozwala na nacinanie i rozdzieranie wzdłuż linii nacięcia bez problemów związanych z rozwarstwieniem.

Samo-regeneracja 

Niezależnie od tego, czy Ci się to podoba, czy nie, na Twoim pojeździe pojawią się zadrapania. Przy odrobinie ciepła samonaprawiające się właściwości XP BLACK CARBON utrzymają gładką, błyszczącą powierzchnię Twojego pojazdu, jak nigdy dotąd.

Odporny na kurz

XP BLACK CARBON został specjalnie zaprojektowany, by pozbyć się problemu pyłu. Wystarczy ruszyć w drogę i zostawić wszelki kurz w tyle. Zapomnij o troskach związanych z przyleganiem kurzu do Twojej ochrony!

Połysk + ochrona przed promieniowaniem UV

XP BLACK CARBON nada Twojemu pojazdowi najwyższy połysk. Został zaprojektowany tak, aby odrzucić 99% szkodliwego promieniowania, które może zniszczyć lakier Twojego pojazdu.

Amortyzacja

Wykorzystując najwyższej klasy TPU dostępne na rynku, XP CRYSTAL doskonale radzi sobie z absorpcją uderzeń od kamieni, żwiru czy wgnieceń od drzwi. Nawet gdy czasem wstrząsu nie da się całkowicie zniwelować, wystarczy zdjąć PPF. Lepsze, by to PPF poniosło szkody, niż Twój pojazd.

Klej odporny na nacisk

Trudna instalacja to już przeszłość. Nasz specjalnie opracowany klej samoprzylepny zapewnia instalatorom swobodę zmiany położenia folii bez obaw o ślady po udźwigu przy zachowaniu siły przyczepności.

Punkty partnerskie Ultrafit