XP SUPREME TOP

PPF zaprojektowany tak, aby ułatwić instalację. Jest samonaprawiający się, pochłania wstrząsy i zapewnia 99% ochrony przed promieniowaniem UV.

Elastyczność 

Będąc przyjazną w montażu folią ochronną ULTRAFIT, SUPREME TOP oferuje wyjątkową rozciągliwość, zapewniając idealne połączenie wygody i elastyczności przez cały czas.

Połysk + ochrona przed promieniowaniem UV

SUPREME TOP nada Twojemu pojazdowi najwyższy połysk. Został tak zaprojektowany, aby odrzucić 99% szkodliwego promieniowania, które może zniszczyć lakier Twojego pojazdu.

Samo-regeneracja 

Niezależnie od tego, czy Ci się to podoba, czy nie, na Twoim pojeździe pojawią się zadrapania. Przy odrobinie ciepła samonaprawiające się właściwości SUPREME TOP utrzymają gładką, błyszczącą powierzchnię Twojego pojazdu, jak nigdy dotąd.

Amortyzacja 

Korzystając z najlepszego TPU na rynku, SUPREME TOP może absorbować uderzenia kamieni, żwiru, wgniecenia drzwi itp. Nawet jeśli czasami wstrząsu nie można odwrócić, po prostu zdejmij PPF. Lepiej, żeby PPF był uszkodzony niż pojazd.

Klej odporny na nacisk

Trudna instalacja to już przeszłość. Nasz specjalnie opracowany klej samoprzylepny zapewnia instalatorom swobodę zmiany położenia folii bez obaw o ślady po udźwigu przy zachowaniu siły przyczepności.

Punkty partnerskie Ultrafit